MĚSTSKÁ ČÁST POKRYJE NÁKLADY SPOJENÉ SE STĚHOVÁNÍM ZBÝVAJÍCÍCH TŘÍD ZŠ VLADISLAVA VANČURY

Na poslední pracovní schůzce ve škole se řešila organizace stěhování, otázka interaktivních tabulí a nadcházející třídní schůzky. Městská část samozřejmě pokryje náklady související se stěhováním zbývajících tříd prvního stupně do nové budovy ZŠ Vladislava Vančury.

„Škole se stěhováním rádi pomůžeme. Veškeré vybavení bude přestěhováno nejpozději během letních prázdnin, aby i zbývající třídy mohly pohodlně začít nový školní rok v novém,“ řekla po jednání starostka Zuzana Vejvodová.

1. září tak bude škola připravená. Jediná změna se týká termínu instalace nových interaktivních tabulí. „Škola svoje požadavky a představy zatím formuluje. Bohužel tedy výběrové řízení proběhne v době, kdy asi budou všechny firmy zabývající se podejem a instalacemi již plně vytížené. Pokusíme se vše urychlit, aby tabule byly škole dodány nejpozději v prvních týdnech nového školního roku,“ přislíbila radní pro školství Zuzana Wildová.

Rekonstrukce budovy U Lékárny

V příštích dnech proběhne ve spolupráci s panem ředitelem konzultace studie rekonstrukce školní budovy U Lékárny, kde v loňském roce vyhořely šatny. „Součástí projektu tak bude řešení požárem zničené části a celkový provozní návrh využití budov. Konečně mohou vzniknout nové odborné učebny, které 2. stupeň pro výuku nutně potřebuje. O podrobnostech vás budeme dále informovat, “ dodala závěrem Zuzana Vejvodová.

Vytvořeno: 18. 4. 2017
Poslední aktualizace: 7. 5. 2017 23:44