NA ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA MČ PRAHA-ZBRASLAV BYLO 13. 11. 2018 ZVOLENO NOVÉ VEDENÍ MĚSTSKÉ ČÁSTI

Vážení občané,
v úterý bylo zvoleno nové vedení městské části. Rada bude i nadále pracovat ve stejném týmu - starostka - Zuzana Vejvodová, 1. místostarostka Michaela Bernardová, místostarosta Filip Gaspar, radní Zuzana Wildová a Radek Rejna.

Na prahu nového období bychom rádi poděkovali za uplynulé čtyři roky - zastupitelům za vzájemnou podporu dobrých projektů, zaměstnancům městské části za jejich pracovní nasazení, bez kterého by naše představa o proměně Zbraslavi nebyla uskutečnitelná. Děkujeme všem obyvatelům Zbraslavi, kteří byli s naší radnicí v kontaktu, za jejich podporu, podněty i připomínky. Bylo pro nás ctí pracovat pro naši městskou část.

Před volbami jsme slíbili, že se nezměníme a budeme Zbraslav spravovat společně s Vámi ve prospěch všech jejích obyvatel. Rádi bychom do naší práce zapojili ostatní subjekty v zastupitelstvu. Nyní otevřeme debatu o programových shodách i formách naší spolupráce. Pokusíme se o dohodu na složení kontrolního výboru a stanovíme komise rady. Následně Vám představíme naše pracovní priority a kompetence pro období 2018 - 2022.

Zbraslav je krásné město s bohatou historií a úžasným potenciálem pro budoucnost, ve kterém dnes žije deset tisíc skvělých lidí. Důležité jsou pro nás zejména vaše názory a potřeby, budeme rádi za vaše zapojení, prosíme vás, abyste nás v tom nenechali samotné.

Je pro nás ctí být členy rady městské části. V práci pro Zbraslav budeme pokračovat - s nasazením, s odborností a pracovitostí, s pozitivním přístupem, otevřeností a s dobrou náladou.

Přejeme Vám krásné dny

Zuzana Vejvodová, Michaelá Bernardová, Zuzana Wildová, Filip Gaspar, Radek Rejna,

členové rady MČ Praha-Zbraslav

za 100pro Zbraslav