PŘEDSTAVENÍ NÁVRHŮ NA REKONSTRUKCI ZBRASLAVSKÉHO NÁMĚSTÍ

Typ: ostatní | Novinky

Proběhne online 25. 11. v 18.00 hodin.

Vážení Zbraslaváci,

měli jsme pro vás připravenou komentovanou procházku po náměstí, abychom vám představili tři nejlépe hodnocené návrhy na rekonstrukci Zbraslavského náměstí. Vzhledem k opatřením souvisejícím s epidemiologickou situací to teď bohužel není možné. Ale my jsme to nevzdali a chceme to zkusit online.

Návrhy vám představí přímo jejich tvůrci. Pokud budete mít k jednotlivým návrhům dotazy, zajistíme od architektů odpovědi a pošleme vám je na e-mail, který jste udali při registraci na toto online setkání. Chceme vědět, jak se vám návrhy líbí.

Pojďte do toho s námi a připojte se. Registrujte se prosím pomocí tohoto formuláře nejpozději do 22. listopadu. V den konání vám přijde pozvánka s odkazem k přihlášení na online setkání, pro které využijeme aplikaci Zoom. Délku setkání odhadujeme na 1,5 hodiny. Při přihlášení do Zoom konferenčního hovoru uveďte své jméno a příjmení. Je nutné mít funkční mikrofon, v ideálním případě také kameru.

Těšíme se na vás 25. listopadu od 18.00 hodin.

Stažení klienta Zoom

Ke schůzce Zoom se lze připojit přímo z webového prohlížeče, nicméně mnohem lepší je použít klienta. Jedná se o malou aplikaci, která Vám usnadní ovládání. Aplikace je dostupná pro:

desktop

iOs

Android

Připojení ke schůzce

K připojení na setkání využijete odkaz, který jste obdrželi. Po kliknutí na odkaz se vám zobrazí webová stránka, která vám umožní stáhnout klientskou aplikaci a připojit se, nebo ignorovat stažení klienta a připojit se pomocí web browseru. V takovém případě doporučujeme Google Chrome.

Vytvořeno: 13. 11. 2020
Poslední aktualizace: 13. 11. 2020 16:42