DĚTSKÝ DEN SE VYDAŘIL

DĚTSKÝ DEN 2017 1Městská část Praha –Zbraslav spolu se Základní školou V. Vančury uspořádala v sobotu 3. června 2017 tradiční oslavu dětského dne v areálu ZŠ Nad Parkem. Počasí bylo tentokrát zcela letní a tak si děti mohly odpoledne užít, prohlédnout zásahovou techniku hasičů, záchranné služby a městské policie, vyzkoušet paintball, jízdu na vysokém kole či golf.

V programu jsme viděli ukázky cvičení nejmladších hasičů, hašení při požáru v domácnosti, ukázku latinsko-amerických tanců v podání malých tanečníků z KAT  i loutkovou pohádku. Děti měly možnost seznámit se s výcvikem asistenčních psů a dokonce si je i pohladit, s pěveckým vystoupením se představily žákyně základní školy. Skákací atrakce, různé soutěže, dílnička a občerstvení byly k dispozici po celou dobu akce. Vodní sprcha z hasičského vozu pak byla příjemným zpestřením horkého odpoledne.

Velký dík tak patří všem, kteří se na přípravě akce podíleli a přispěli k jejímu úspěšnému průběhu: Sboru dobrovolných hasičů Zbraslav, Klubu amatérského tance Sokola Zbraslav, Zbraslavské kulturní společnosti, Městské policii, Záchranné službě ASČR, Veteran bicycle clubu Zbraslav, Slavíček golf academy,  paní Evě Koppové a jejím pejskům, Pexesu, ZŠ V. Vančury, zvukaři panu Čeledovi, správci areálu panu Randákovi a v neposlední řadě provozovatelů stánků s občerstvením.

Speciální poděkování patří panu Jamburovi  a firmě J.E.S. za technickou podporu a paní Lence Dvořákové ze Zbraslavských jarmarků za koordinaci občerstvení.

Vytvořeno: 20. 5. 2015
Poslední aktualizace: 20. 7. 2017 23:25